Kırsal Kalkınma Programı Ekonomik Yatırım Proje Danışmanlığı

Gıda Tarım ve Hayvancılığın, Kırsal Kalkınma Programı Ekonomik Yatırımlar tebliği resmi olarak duyuruldu. Bizde bu programa dahil olmak isteyen tüm girişimcileri destekliyoruz. Ayrıcalıklı danışmanlık hizmetimizden yararlanarak hemen bu programa dahil olun.

Kırsal alanda gelir düzeyinin arttırılması, doğal kaynaklar ve çevrenin korunması, tarımsal üretim ve tarıma entegrasyonlu endüstri için bu program amaçlanmıştır. Kırsal ekonomik alt yapının güçlendirilmesi ile oluşan bu programa bizimle katılın.

HİBEYE ESAS PROJE TUTARI (TL) YATIRIM KONUSU
2.000.000 Yaş meyve sebze tasnif, paketleme ve depolama
2.000.000 Tohum isleme, paketleme ve depolama
1.500.000 Diger bitkisel ürün islenmesi, paketlenmesi ve depolanmasina yönelik yatirimlar
2.000.000 Hayvansal ürün işlenmesi, paketlenmesi ve depolanması
2.000.000 Ham deri işlenmesi
2.000.000 Su Ürünleri İşlenmesi, Paketlenmesi ve Depolanması
Neden Önemli !

Kırsal Kalkınma Programı Ekonomik Yatırım Proje Danışmanlığı

Gelir eşitliği ve adaleti için kırsal alanda oluşan ekonomik dengesizliği ortadan kaldırmak için bu program önemlidir. Kırsaldakilerin geliri yükselirse, tarım ve hayvancılıkta gelişir. Ülkemizin en önemli iki gelir kaynağı tarım ve hayvancılıktır.
Tarımın geliştiği yerde tüm enstrümanlarıda gelişir. Tarım sektörüne yapılacak hibe yardımları sayesinde tarımsal pazarlama altyapısı gelişecektir.
Gıda ekosisteminde oluşacak her türlü iyileşme bizim sağlığımız ile direkt ilgilidir. Gıda alanına yapılacak tüm hibeler sağlığımın sağlam bir zemine oturmasına müsade edecektir.
Tek düze gelir kaynaklarının aksine multi gelir kaynaklı bir kırsal gelişim için hibeler çok önemlidir.
HİBE TUTARLARI

Bitkisel Ürün İşlenmesi, Paketlenmesi Ve Depolanmasina Yönelik Yatırımlarda 2.000.000 TL ye kadar hibe verilmektedir. Aynı şekilde Hayvansal Ürün İşlenmesi, Paketlenmesi Ve Depolanmasına Yönelik Yatırımlar için de 2.000.000 TL ye kadar hibe veriliyor.

Su Ürünleri İşlenmesi, Paketlenmesi ve Depolanması ile Yenilenebilir Enerji Kaynaklari kullanan yeni sera gibi tüm projelere 2.000.000 TL hibe verilmektedir.

Bizimle İleişim Kurun Hibenizi Alalım !

Yılların tecrübesini edinmiş uzman kadromuz ile tanışın. Sizin için en iyi hibe hangisi olacaktır ve tüm süreci yöneterek hibenizi nasıl en kısa yoldan alabilirsiniz? Tüm bunlar için Farme Danışmanlık sizin için burada. Hemen bugün hibenizi almak için bizimle irtibat kurun.

Whatsapp İletişim