Biz Kimiz

Referanslarımız Kim Olduğumuzu Yansıtır!

resim
resim

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirlemek ilk aşamamız oldu her zaman. Bu ihtiyaçlara yönelik uygun kaynaklara erişimlerini hızlı ve verimli şekilde gerçekleştirmelerine öncülük ettik. Sektörel haberleri ve duyuruları yakından takip ederek müşterilerimize daha verimli hizmet vermeye çalıştık.

15 Yıllık deneyimimiz ile hizmetlerimizi her geçen gün daha da genişletiyoruz. Başarılarımızın arkasında uzman kadromuz yer alıyor. Sürekli çözüm odaklı çalışmaları ile zamandan tasarruf ediyoruz. Zaman bizim için en değerli kavram. Ve bu değeri müşterilerimizde de tasarruf ettiriyoruz.

Farme Danışmanlık 20 yıla yaklaşan birikim ve deneyimi ile yatırımların kuruluşu, gelişimi ve pazarlama faaliyetleri aşamasında firmalara çözüm ortağı olmayı, katma değeri ve pazar payı yüksek yatırımları gerçekleşmesini destekleyerek ülkenin kalkınmasında rol oynamayı kendine misyon edinmiştir.

Bugüne kadar yaklaşık 2 Milyar TL’lik yatırımlarda bizzat projelerin hazırlık aşamasından tamamlanmasına ve bölgeye olumlu etkisinin gözlenmesine kadarki süreçlerde danışmanlık desteği sağlamıştır.

Avrupa Birliği’ne ve diğer ulusal ve uluslararası kuruluşlara hazırlamış olduğu projelerin %97’sinden fazlasına HİBE desteği sağlayarak ülkemizdeki başarı oranı en yüksek firmalardan birisi olmanın gururunu taşımaktadır.

KOBİ’lerin üretimi geliştirmeye yönelik yaptığı yatırımlar, Kamu kurumları ve belediyelerin altyapı yatırımları, kâr amacı gütmeyen kurumların ise sosyal amaçlı yatırımlarına destek sağlanması konusunda uzmandır.  Bu kurumlar için projeler geliştirmek ve bu projeleri uygulamak konusunda destek vermektedir.